Akademia On-Line
Łącze wi-fi stało się naszym środowiskiem naturalnym. Podobnie jak powietrze. Co przyniesie przyszłość? Czy potrafimy żyć w świecie offline? Jak będzie wyglądała przyszłość naszej edukacji? Konferencja Akademia On-line pozwoli dotknąć „niedotykalnego”, prezentując aż cztery e-rewolucje!

Konferencja odbędzie się już 11 i 12 kwietnia w Łodzi. Jej organizatorem jest Polski Uniwersytet Wirtualny. Uczelnia, która od ponad 15 lat oferuje studia w nowoczesnej formule e-learningowej.

„Człowiek w kształceniu i funkcjonowaniu on-line” to zagadnienie, wokół którego skupi się tegoroczna edycja konferencji. W końcu świat on-line wpływa na niemalże każdy obszar naszego życia. Biznes, technologie, edukacja, sztuka, kultura, relacje międzyludzkie… Dziś kreatywność ludzka odbywa się w dużej mierze w przestrzeni internetowej. IV edycja konferencji Akademia On-line została zaprojektowana jako prezentacja różnych elementów e-rewolucji.

IV edycja Akademii On-Line już 11-12 kwietnia w Łodzi
IV edycja Akademii On-line już 11-12 kwietnia w Łodzi

Poznaj e-rewolucje

W tym roku zaprezentowane zostaną e-rewolucje w następujących obszarach:

  • Edukacja online: oświata i kształcenie na poziomie akademickim
  • Badania naukowe z wykorzystaniem Sieci
  • Kultura i sztuka w Sieci
  • Nowe zjawiska, jakie powstały dzięki Sieci, takie jak: e-marketing, blogerzy, techmark (technologia + marketing)

Uczestnicz w opisywaniu świata on-line

Jesteśmy przekonani, że spotkanie w Łodzi pozwoli na interesującą wymianę opinii i doświadczeń o dorobku e-learningu, metodyce zdalnego nauczania, tworzeniu zasobów dydaktycznych, technikach motywowania i oceniania studentów, efektywności e-kursów, przygotowaniu dydaktycznym prowadzących zajęcia zdalne, zastosowaniu e-learningu w biznesie, a także umożliwi poszerzenie wiedzy i rozwinięcie kompetencji w wielu obszarach związanych ze zdalnym nauczaniem. Chcemy, aby wydarzenia w ramach Akademii On-line były inspiracją do dalszych działań i rozwoju – naszych i całego środowiska e-learningowego – mówi Paulina Łuczeńczyk, koordynatorka ds. jakości kształcenia zdalnego.

Partnerami konferencji są: Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie, ClickMeeting, Stowarzyszenie E-learningu Akademickiego, Digital Artisans.

Konferencja uzyskała Patronat honorowy Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

O organizatorze:

Polski Uniwersytet Wirtualny (PUW) powstał w 2002 roku. Od ponad dekady należy do najstarszych i największych uczelni e-learningowych w Europie Środkowo-Wschodniej. „Wirtualne” mury uczelni opuściło już ponad 20 tysięcy absolwentów.

Dotknij świata on-line

Dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *