– Świat, w którym żyjemy,  przechodzi właśnie poważną zmianę cywilizacyjną. Sukces odnoszą ci, którzy myślą i działają twórczo – mówi prof. AHE dr Makary Stasiak, pomysłodawca konferencji „Profesjonalizacja Kreatywności”. Jej kolejna edycja odbędzie się w drugiej połowie kwietnia


Konferencja odbędzie się 19 i 20 kwietnia w siedzibie Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi przy ul. Rewolucji 1905 r. nr 52.

Celem konferencji będzie próba odnalezienia odpowiedzi na pytanie dotyczące profesjonalizacji kreatywności w świecie, w którym twórcze myślenie i działanie przynoszą najlepsze efekty. W nowoczesnym społeczeństwie to kompetencje kreatywne stają się kluczowymi kompetencjami w życiu zawodowym i osobistym.

Oprócz refleksji teoretycznej, organizatorzy chcą skupić się na prezentacji dzieł twórczych, stymulowaniu procesu ich powstawania oraz na promocji kreatywności.

Dla wszystkich, którzy prowadzą biznes i chcą go wznieść na wyższy poziom, to świetna okazja, by spotkać się z przedsiębiorcami. To także możliwość wzięcia udziału w warsztatach organizowanych przez Art._Inkubator, pierwszy w Polsce projekt kompleksowo wspierający przedsiębiorczość w sektorze kreatywnym.

Tak było w zeszłym roku:


 

Przyjdź. Kreuj. Wygrywaj

Dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *